Nasze osiągnięcia
Aktualności
BIP
PARTNERZY

MIASTO ZĄBKI

 Znalezione obrazy dla zapytania radio dzieciom

  Znalezione obrazy dla zapytania chronimy dzieci logo

Organizacja pracy w bieżącym roku szkolnym

Kontakt e-mail z nauczycielami: kliknij tutaj

Godziny pracy specjalistów: kliknij tutaj

 

ORGANIZACJA PRACY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

 

Oddział

Godz. pracy

Nauczyciel wychowawca

grupy

Dyżur dla grup

Numer wewnętrzny

 

Gr 1

4-latki

włączająca

 

6:30- 17:00

Paciorek Tatiana

Szatkowska Agnieszka

Klaudia Kursa

Daria Wellman

 

 

31

 

Gr 2

4-latki

włączająca

7:00-17:00

 

Peska Marta

Godlewska – Owsianka Joanna

Olszewska Karolina

Mitosek Karolina

 

Dyżur gr 1 - 6

 

32

Gr 3

4-latki

włączająca

7:00-17:00

 

Wróblewska Natalia

Bagińska Monika

Wellman Daria

Mitosek Karolina

 

Dyżur gr 1

 

33

Gr 4

5-latki

 

7:00-17:00

 

Olszewska Karolina

Tymińska Dominika

Dyżur gr 1 -6

34

Gr 5

3- latki

7:00- 17:00

 

Szymańska Katarzyna                

Roszkowska Luiza

Dyżur gr 1 - 6

35

Gr 6

4-latki

7:00- 17:30

Sobolewska Agnieszka

Jońca Agnieszka

Dyżur gr 16

36

Gr 7

4- latki

7:00- 17:00

Pietrzak Bożena

Kędzierska Katarzyna

Dyżur gr 9

37

Gr 8

5-latki

 

6:30- 17:30

Konopko Beata

Zadrożna Katarzyna

Dyżur dla grup: 8,15,16

38

Gr 9

5-latki

 

6:30- 17:30

Kraśko Agnieszka

Sobczuk Emilia

Dyżur dla grup. 9, 7

39

Gr 10

5-latki

 

6:30- 17:30

Bogucka Anna

Brzezińska – Pluta M.

Dyżur dla grup: 10,12

40

Gr 11

5-latki

włączająca

6:30- 17:30

Duda Mariola

Jankowska Dorota

Bagińska Monika

Jusińska Aldona

 

Dyżur dla grup: 11,18,19

 

41

Gr 12

4- latki

7:00-17:00

Orzeł Barbara

Kicińska Danuta

Salak Jolanta

Neuff Agnieszka

 

Dyżur w gr. 10

 

42

Gr 13

6 latki

włączająca

7:00-17:00

Berta  Karolina

Ziemka Ewelina

Dyżur w gr. 17

43

Gr 14

6-latki

7:30-16:30

Koch Katarzyna

Kraśko Agnieszka

Dyżur gr. 13/17

44

Gr 15

6-latki

7:00- 17:00

 

Konopka Filomena

Żukowska – Kur Magdalena

Dyżur w gr. 8

45

Gr 16

7:30- 16:30

 

Pawlak Edyta

Bednarska Magdalena

Dyżur w gr. 15/8

46

Gr.17

5-latki

 

6:30- 17:30

Maliszewska – Sendłak K.

Oręziak Małgorzata

Dyżur dla grup: 17,13,14

47

Gr.18

6-latki

7:30-16:30

Legencka Agnieszka

Macuba Ewa

Dyżur gr 19 /11

48

Gr.19

6-latki

7:00- 17:00

 

Zimin Renata

Banaszkiewicz Olga

Dyżur gr 11

49



« powrót