Nasze osiągnięcia
Aktualności
BIP
PARTNERZY

MIASTO ZĄBKI

 Znalezione obrazy dla zapytania radio dzieciom

  Znalezione obrazy dla zapytania chronimy dzieci logo

Nasze osiągnięcia 2018 - 2020

 Nasze szczególne sukcesy i osiągnięcia

 

GALERIA ZDJĘĆ

2019/2020

Zajęcie I miejsca przez Łucję Bieńczyk w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wiosenny pejzaż kolorami malowany".

.

Grupa XI otrzymała Certyfikat Udziału w Akcji Zdrowo i Sportowo

.

Styczeń 2020 Dyplom za udział w akcji charytatywnej "Razem na święta"

.

GRUDZIEŃ 2019 otrzymujemy List od Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego z podziękowaniem za otrzymany album dokumentujący uroczyste obchody  odzyskania niepodległości odbywające się w naszym przedszkolu.

.

15 XI 2019 otrzymujemy Certyfikat na rok szkolny 2019/2020  "PRZEDSZKOLE PRZYJAZNE OSOBOM NIEWIDOMYM"

.

8 XI 2019 otrzymaliśmy PODZIĘKOWANIE za wspólne odśpiewanie "Mazurka Dąbrowskiego" w ramach akcji "Szkoła do hymnu" od Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego

.

Certyfikaf Wielkiego Serca dla dzieci z naszego przedszkola za udział w akcji zbiórki karmy i innych darów na rzecz podopiecznych Fundacji Zwierzaki w Potrzebie

.

 25 październik 2019  Udział w akcji "Szkoła Pamięta". Nasza placówka otrzumała Dyplom z podziękowaniem za udział w tej akcji od Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego.

galeria zdjęć

 

2018/2019

.

Czerwiec 2019 otrzymaliśmy Dyplom za udział w szlachetnej akcji "Gorączka złata PCK". W tej akcji uzbieraliśmy ponad 37 kg monet.

.

Czerwiec 2019 otrzymaliśmy Certyfikat Wzorowej Placówki za wykonanie wszystkich zadań w ramach projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literartury"

.

Marzec 2019. otrzymujemy DYPLOM UZNANIA za zaangażowanie w zbiórce darów w ramach corocznej, świątecznej akcji "Polacy Kresowym Rodakom"

.

Marzec 2019 . Nasza podopieczna, Maria Piskorska, zdobywa III miejsce w V Dużym Konkursie Dla Małych Recytatorów "Ząbkowska Wierszykarnia"

.

27 marca 2019 otrzymaliśmy podziękowanie za udział w konkursie plastycznym Komendy Stołecznej Policji pt . "Policjant i ja"

.

Luty 2019 otrzymujemy potwierdzenie zorganizowania lokanych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu

.

Styczeń 2019 - otrzymujemy Dyplom za udział w XIX edycji ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza"

.

Styczeń 2019 zdobywamy II miejsce w Międzygminnym Konkursie Wolkalnym "Wspólne Kolędowanie" w kategorii wiekowej 6-latki.

.

Listopad 2018 otrzymujemy Certyfikat "PRZEDSZKOLE PRZYJAZNE OSOBOM NIEWIDOMYM" nadany za udział w kampanii "Ja nie widzę Ciebie, Ty zobaczysz mnie"/

.

Październik 2018. Otrzymujemy Certyfikat "Chronimy Dzieci"« powrót