Nasze osiągnięcia
Aktualności
BIP
PARTNERZY

MIASTO ZĄBKI

 Znalezione obrazy dla zapytania radio dzieciom

  Znalezione obrazy dla zapytania chronimy dzieci logo

Nasze osiągnięcia 2016 - 2018

 Nasze szczególne sukcesy i osiągnięcia

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

2017/2018

 

25.04.2018 dzieci z Koła Muzycznego "SKRZAT" przygotowane przez panią Annę Bogucką oraz Dorotę Kleczkowską zajęły III miejsce w powiatowym konkursie piosenki o zdrowiu w Wołominie.

.

20.04.2018 przedszkolaki pod opieką pani Mileny Myrchy zajęły I miejsce w konkursie języka angielskiego "I LoVE ENGLISH"

.

 17 października dzieci z grup IV, XI, XV i XVI wzięły udział w konkursie recytatorskim „Ząbkowska Wierszykarnia” organizowanym przez MOK. Nasz skrzat z grupy XI Paweł Wesołowski recytował wiersz "Bańkowce mydlane" Wandy Chotomskiej i    zajął I miejsce ! Pozostałe dzieci również bardzo pięknie wystąpiły i otrzymały wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zdolnym przedszkolakomJ.


 Natalia Rowicka i Ania Kowalczyk otrzymały wyróżnienie za udział w konkursie plastycznym "SUPER RATOWNIK MSC ZĄBKI" organizowanym przez Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach.

 •  

Antoni Bombka i Julian Śliwiński zdobyli wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Ośrodek Hospicjum Domowe w Warszawie na bożonarodzeniową kartkę świąteczną dla chorego. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na potrzeby ludzi chorych i cierpiących oraz zachęcać je do pełnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia.

 •  

Nasze przedszkolaki wraz z rodzicami i nauczycielami otrzymały podziękowanie za udział w zdobyciu Oficjalnego Rekordu Polski w największej liczbie listów do św. Mikołaja. 


2016/2017

Wyróżnienie Rzecznika Praw Dziecka pana marka Michalaka dla naszego przedszkola  za szczególne zaangażowanie podczas obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka 2016

dyplom

 •  

26 kwietnia 2017 r. odbył się  „Festiwal Piosenki o Zdrowiu” organizowany przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Wołominie. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania dzieci tematyką zdrowia. Miejscem, w którym odbył się konkurs był Miejski Ośrodek Kultury w Wołominie.

„MUZYKALNE SKRZATY” w składzie: Lena Boruc, Szymon Woch, Julia Trzcianowska, Kornelia Falacińska, Patrycja Szydlowska, Lena Macioch, Zuzanna Pleszyńska, Zisia Kryńska i Amelia Micińska zaśpiewały piosenkę „Jak to dobrze jest być  zdrowym” i zdobyły II miejsce.


Dyplom dla kadry pedagogicznej przedszkola za zdobycie 5 miejsca ogólnopolskim konkursie "Kreatywne Przedszkole 2016/2017".

W konkursie tym brały udział 42 placówki z całego kraju. Wysłaliśmy pomad 300 prac każdą z nich opisując dokładnie jaką techniką została wykonana oraz z jakich materiałów powstała. 

 •  

Nasz przedszkolak Aleksy Zagórski otrzymał jedną z pięciu nagród za udział w konkursie fotograficznym „Uśmiech dziecka – ósmy kolor tęczy” za pracę autorstwa P. Artura Zagórskiego „Gdzie się ukryły zabawki?”.

Konkurs był organizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 48 „Bajkowa Kraina” w Białymstoku. Serdecznie gratulujemy! 

Więcej informacji na stronie: http://ps48.ugu.pl/wp-content/uploads/2016/08/Konkurs-Fotograficzny.pdf

 • Zuzia z grupy VII zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Nasz przyjaciel - Janusz Korczak"
 • W konkursie plastycznym pt.

  "Każdy ptaszek śpiewa: chroń Polaku drzewa!" 

  prowadzonym przez Starostwo Powiatowe w Wołominie, Nadia Hałas z grupy XIV zajęła II miejsce, a wyróżnienia otrzymali: Julia Bartosiak z grupy X i Karolina Wisińska z grupy XII. Dzieci biorące udział w konkursie uczestniczyły najpierw w zajęciach merytorycznych, prowadzonych przez opiekunów, na których poruszano zagadnienia dotyczące znaczenia drzew dla człowieka i środowiska oraz zwracano uwagę na potrzebę ochrony drzew. Kolejnym etapem było stworzenie przez przedszkolaków pracy plastycznej, dotyczącej poruszanego tematu. W konkursie wzięło udział 165 dzieci z całego powiatu wołomińskiego. 

  •  
Dzieci z naszego przedszkola - laureatami VIII Konkursu Jasełek „DZIECIAKI Z WESOŁĄ NOWINĄ”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Ząbkach. Grupa XII, II i XI zajęły zaszczytne miejsca: I, II i III oraz zdobyły wspaniałe nagrody - puchary. 
Grupa XII -  ”W Boże Narodzenie bądź dobry, pamiętaj!” - zdobyła I miejsce.
Grupa II - „Nad Betlejem gwiazdka” – II miejsce.
Grupa XI - „Cicha noc, święta noc” – III miejsce.

 

Na scenie zaprezentowało się 9 grup m. in. z: Niepublicznego Przedszkola " Smyk", Niepublicznego Przedszkola im. Jana Pawła II, Publicznego Przedszkola" Zielony Dinek", a występy oceniało profesjonalne jury.
 •  

W konkursie "Basen, kręgle, squash - lubię to" organizowanym przez MCS w Ząbkach

Szymon Majewski z grupy V zajął III miejsce - KATEGORIA 3-4 LATKI  

Damian Mech z grupy XVI zajął II miejsce - KATEGORIA 5-6 LATKI

Kornelia Dankowska z gr. X zdobyła wyróżnienie - KATEGORIA 5-6 LATKI

DYPLOM1   DYPLOM2  DYPLOM3

 •  

2015/2016

PRZEDSZKOLAKI ZE  "SKRZATA" WZIĘŁY UDZIAŁ W KONKURSIE RECYTATORSKIM ORGANIZOWANYM PRZEZ MOK W ZĄBKACH

"ZĄBKOWSKA WIERSZYKARNIA" 2016 R.

Z przyjemnością informujemy, że:

Pierwsze miejsce zdobyli: Izabela Sadowska, Paweł Niewiarowski i Szymon Świętochowski z gr. VI
Trzecie miejsce przypadło w udziale Zosi Czaplickiej, Julii Burzyńskiej wyróżnienie Lenie Bugaj. z gr IX.

DYPLOM1   DYPLOM2  DYPLOM3  DYPLOM4

 https://www.facebook.com/Miejski-O%C5%9Brodek-Kultury-w-Z%C4%85bkach-537756186322704/

 •  

Podziękowanie od Dyrekcji i zespołu Teatru Guliwer w Warszawie za współpracę oraz zaangażowanie w edukację teatralną dzieci.


Wyróżnienie  dla  "Muzykalnych Skrzatów" za uczestnictwo w eliminacjach powiatowych piosenki o zdrowiu.


W konkursie plastycznym organizowanym przez MCS  Ząbki pt " Basen, szachy, kręgle,  squash - lubięto:)" II miejsce zdobył Damin Mech, III miejsce zdobył Szymon Majewski.


Udział w III Przeglądzie Muzycznym "Elfikowe Nutki" organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole "Przystań Elfów".


Podziękowanie i wyrazy uznania od Towarzystwa Nasz Dom za ogromny wkład w ogólnopolską akcję GÓRA GROSZA.

 •  

 W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Co  w trawie piszczy? - barwny świat owadów” zorganizowanym przez Przedszkole Gminne w Chotomowie wyróżnienia otrzymały : Julia Trzcianowska (w kategorii wiekowej 3-4 – latki) oraz Tomasz Broda i Zofia Czaplicka (w kategorii wiekowej 5-6-latki).

DYPLOM 1
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, a także wyobraźni i inwencji twórczej dzieci, poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych.

 •  

 06.06.2016r. w Przedszkolu Samorządowym w Rosnowie  rozstrzygnięto

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  „Wyobraźnią malowane”.  

Celem konkursu było rozwijanie umiejętności wyrażania własnych przeżyć, doznań w kontakcie z literaturą oraz rozwijanie kreatywności i inwencji twórczej dzieci.   Komisja wyłoniła wśród laureatów naszego przedszkolaka (z gr. VI):

II miejsce zajęła Helena Lasota z Publicznego Przedszkola nr 3 „Skrzat” z Ząbek za pracę do wiersza „Żuk”

DYPLOM 1  DYPLOM 2  DYPLOM 3

 •  

W konkursie plastycznum, organizowanym przez Przedszkole nr 5 im. Kota w Butach w Wołominie "Logopedyczne głoski w świecie przyrody" zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej, której tematem jest promowanie poprawnej wymowy oraz dbałości o środowisko naturalne. Laureatami zostały nasze skrzaciki:

3-4 -latki, Patrycja Gabara  - praca wykonana pod kierunkiem Magdaleny Bednarskiej

5-6-latki II miejsce Natalia Skibowska DYPLOM  - praca wykonana pod kierunkiem Doroty Jankowskiej

 •  

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że nasze pięciolatki zdobyły wyróżnienie w Powiatowym FESTWIALU PIOSENKI O ZDROWIU, który odbył się dnia 27.04.2016r. w Wołominie. Dzieci, które wzięły udział aktywnie przygotowywały się do występu w ramach zajęć kółka muzycznego "Muzykalne Skrzaty" prowadzonego przez Dorotę Jankowską i Dorotę Kleczkowską.

Pragniemy serdecznie podziękować naszym wspaniałym artystom: z gr. VII - Lenie Macioch  i Zuzi Pleszyńskiej, z gr. XIII - Kornelii Falacińskiej, Amelii Ludzińskiej i Iwo Zdrzyłowskiemu, z gr. XIV - Lenie Boruc, Lenie Jakubik i Szymonowi Woch oraz z gr. XVI - Zosi Kryńskiej, Mikołajowi Kulej i Jasiowi Rybińskiemu za niezwykle dynamiczny oraz piękny pod względem wokalnym i tanecznym występ. 


 

 •  

 List od Prezydenta Przeczypospolitej Polskiej

 •  


« powrót