Nasze osiągnięcia
Aktualności
BIP
PARTNERZY

MIASTO ZĄBKI

 Znalezione obrazy dla zapytania radio dzieciom

  Znalezione obrazy dla zapytania chronimy dzieci logo

Kontakt z nauczycielami

Godziny pracy poszczególnych grup

oraz kontakt telefoniczny i numery wewnętrzne:

Kliknij tutaj

 

Informujemy, iż na spotkania z dyrektorem i wicedyrektorem rodzice mogą umawiać się indywidualnie przez kontakt z sekretariatem.

Dyrektor:

mgr Jolanta Salak,  adres e-mail: pp3@zabki.pl

Wicedyrektor:

mgr Agnieszka Neüff,  adres e-mail: aneuff@eskrzat.pl

mgr Malwina Graczyk, adres e-mail: mgraczyk@eskrzat.pl

 

Na  konsultacje z nauczycielami i specjalistami  rodzice mogą umawiać się indywidualnie po zajęciach.


Nauczyciele:

mgr Monika Bagińska, adres e-mail:  mbaginska@eskrzat.pl

mgr Olga Banaszkiewicz, adres e mail: obanaszkiewicz@eskrzat.pl

mgr Magdalena Bednarska, adres e-mail: mbednarska@eskrzat.pl

Karolina Berta, adres e-mail: kberta@eskrzat.pl

mgr Anna Boruc, adres e-mail:  aboruc@eskrzat.pl

mgr Anna Bogucka, adres e-mail: abogucka@eskrzat.pl

mgr Małgorzata Brzezińska - Pluta, adres e-mail: mbrzezinska.pluta@eskrzat.pl

mgr Małgorzata Chrustowska, aders e - mail: mchrustowska@eskrzat.pl

mgr Mariola Duda, adres e-mail: mduda@eskrzat.pl

mgr Joanna Godlewska-Owsianka, adres e- mail: jgodlewska.owsianka@eskrzat.pl

mgr Dorota Jankowska, adres e-mail: djankowska@eskrzat.pl

mgr Agnieszka Jońca, aders e-mail: ajonca@eskrzat.pl

mgr Katarzyna Kędzierska, adres e-mail: kkedzierska@eskrzat.pl

mgr Danuta Kicińska, adres e-mail:  dkicinska@eskrzat.pl

mgr Katarzyna Koch, adres e - mail: kkoch@eskrzat.pl

mgr Filomena Konopka, adres email: fkonopka@eskrzat.pl

mgr Beata Konopko, adres e-mail: bkonopko@eskrzat.pl

 Agnieszka Kryśko, adres e - mail: akrysko@eskrzat.pl

mgr Klaudia Kursa, adres e - mail: kkursa@eskrzat.pl

mgr Agnieszka Legencka, adres e-mail: alegencka@eskrzat.pl

mgr Ewa Macuba, adres e-mail: emacuba@eskrzat.pl

mgr Karolina Mitosek, aders e - mail kmitosek@eskrzat.pl

mgr Katarzyna Maliszewska - Sendłak, adres e-mail: kmaliszewska.sendlak@eskrzat.pl

mgr Karolina Olszewska, adres e - mail: kolszewska@eskrzat.pl

mgr Barbara Orzeł, adres e- mail: borzel@eskrzat.pl

mgr Tatiana Paciorek, adres e - mail: tpaciorek@eskrzat.pl

mgr Edyta Pawlak, adres e-mail: epawlak@eskrzat.pl

mgr Marta Peska, adres e-mail: mpeska@eskrzat.pl

mgr Bożena Pietrzak, adres e-mail: bpietrzak@eskrzat.pl

Luiza Roszkowska, aders e-mail: lroszkowska@eskrzat.pl

mgr Emilia Sobczuk, adres email: esobczuk@eskrzat.pl

mgr Agnieszka Sobolewska, adres e-mail: asobolewska@eskrzat.pl

mgr Agnieszka Szatkowska, adres e-mail: aszatkowska@eskrzat.pl

mgr Katarzyna Szymańska, adres e-mail: kszymanska@eskrzat.pl

mgr Dominika Tymińska. adres email: dtyminska@eskrzat.pl

mgr Daria Wellman, adres e-mail: dsedlak@eskrzat.pl

mgr Natalia Wróblewska adres e- mail: nwroblewska@eskrzat.pl

mgr Katarzyna Zadrożna, adres e-mail: kzadrozna@eskrzat.pl

mgr Renata Zimin, adres e-mail: rzimin@eskrzat.pl

Ewelina Ziemka, adres e-mail: eziemka@eskrzat.pl

mgr Magdalena Żukowska-Kur, adres e-mail:mzukowska.kur@eskrzat.pl

Psycholog:

Aneta Kuligowska, akuligowska@eskrzat.pl

godziny pracy - kliknij tutaj

Logopeda:

mgr Joanna Penkala, adres e-mail: jpenkala@eskrzat.pl

neurologopeda mgr Małgorzta Przegalińska, adres e-mail: mprzegalinska@eskrzat.pl 

godziny pracy - kliknij tutaj

Fizjoterapeuta

mgr Aldona Jusińska, adres e - mail: ajusinska@eskrzat.pl

godziny pracy - kliknij tutaj

Terapeuta SI

mgr Anna Dubczyńska, adres e-mail: adubczynska@eskrzat.pl

mgr Olga Kozłowska - Ptaszek, adres e-mail: okozlowska.ptaszek@eskrzat.pl

godziny pracy - kliknij tutaj



« powrót