CERTYFIKATY

           

Aktualności
BIP
PARTNERZY

MIASTO ZĄBKI

 Znalezione obrazy dla zapytania radio dzieciom

  Znalezione obrazy dla zapytania chronimy dzieci logo

Kontakt z nauczycielami

Godziny pracy poszczególnych grup

oraz kontakt telefoniczny i numery wewnętrzne:

Kliknij tutaj

 

Informujemy, iż na spotkania z dyrektorem i wicedyrektorem rodzice mogą umawiać się indywidualnie przez kontakt z sekretariatem.

Dyrektor:

mgr Jolanta Salak,  adres e-mail: pp3@zabki.pl

Wicedyrektor:

mgr Agnieszka Neüff,  adres e-mail: aneuff@eskrzat.pl

 

Na  konsultacje z nauczycielami i specjalistami  rodzice mogą umawiać się indywidualnie po zajęciach.


Nauczyciele:

       Magdalena Burek, aders e - mail: mburek@eskrzat.pl

       Małgorzata Chrustowska, aders e - mail: mchrustowska@eskrzat.pl

mgr Magdalena Bednarska, adres e-mail: mbednarska@eskrzat.pl

mgr Dominika Błażejowska, adres e-mail: dblazejowska@eskrzat.pl

mgr Anna Boruc, adres e-mail:  aboruc@eskrzat.pl

mgr Małgorzata Brzezińska - Pluta, adres e-mail: mbrzezinska.pluta@eskrzat.pl

mgr Dominika Budek, adres e-mail: dbudek@eskrzat.pl

mgr Anna Bogucka, adres e-mail: abogucka@eskrzat.pl

mgr Mariola Duda, adres e-mail: mduda@eskrzat.pl

mgr Martyna Foremiak, adres e-mail: mforemiak@eskrzat.pl

       Paulina Gajos, aders e-mail: pgajos@eskrzat.pl

mgr Joanna Godlewska, adres e- mail: jgodlewska.owsianka@eskrzat.pl

mgr Malwina Graczyk, adres e-mail: mgraczyk@eskrzat.pl

mgr Angelika Jarosz, adres e-mail: ajarosz@eskrzat.pl

mgr Joanna Kamińska, adres e-mail: jkaminska@eskrzat.pl

mgr Danuta Kicińska, adres e-mail:  dkicinska@eskrzat.pl

mgr   Katarzyna Koch, adres e - mail: kkoch@eskrzat.pl

mgr Beata Konopko, adres e-mail: bkonopko@eskrzat.pl

       Agnieszka Kryśko, adres e - mail: akrysko@eskrzat.pl

mgr Klaudia Kursa, adres e - mail: kkursa@eskrzat.pl

mgr Ewa Macuba, adres e-mail: emacuba@eskrzat.pl

       Karolina Mitosek, aders e - mail kmitosek@eskrzat.pl

mgr Barbara Orzeł, adres e- mail: borzel@eskrzat.pl

mgr Agnieszka Legencka, adres e-mail: alegencka@eskrzat.pl

mgr Katarzyna Maliszewska - Sendłak, adres e-mail: kmaliszewska.sendlak@eskrzat.pl

mgr Karolina Olszewska, adres e - mail: kolszewska@eskrzat.pl

       Tatiana Paciorek, adres e - mail: tpaciorek@eskrzat.pl

mgr Edyta Pawlak, adres e-mail: epawlak@eskrzat.pl

mgr Marta Peska, adres e-mail: mpeska@eskrzat.pl

mgr Bożena Pietrzak, adres e-mail: bpietrzak@eskrzat.pl

mgr Emilia Sobczuk, adres email: esobczuk@eskrzat.pl

mgr Daria Sędłak, adres e-mail: dsedlak@eskrzat.pl

mgr Agnieszka Szatkowska, adres e-mail: aszatkowska@eskrzat.pl

mgr Katarzyna Szymańska, adres e-mail: kszymanska@eskrzat.pl

mgr Dominika Tymińska. adres email: dtyminska@eskrzat.pl

mgr Katarzyna Zadrożna, adres e-mail: kzadrozna@eskrzat.pl

mgr Karolina Zbyszyńska - Kuchta, adres e-mail: kzbyszynska.kuchta@eskrzat.pl

mgr  Renata Zimin, adres e-mail: rzimin@eskrzat.pl

       Ewelina Ziemka, adres e-mail: eziemka@eskrzat.pl

Psycholog:

mgr Karolina Stanek - Kazanecka, adres  e-mail: kstanek.kazanecka@eskrzat.pl

godziny pracy - kliknij tutaj

Logopeda:

mgr Renata Bronisz, adres e-mail: rbronisz@eskrzat.pl

mgr Joanna Chojnowska, adres e-mail: jsamula@eskrzat.pl

mgr Małgorzta Przegalińska, adres e- mail: mprzegalinska@eskrzat.pl 

godziny pracy - kliknij tutaj

Rehablilitant 

mgr Justyna Świeżak, adres e - mail: jswiezak@eskrzat.pl

godziny pracy - kliknij tutaj

Terapeuta SI

mgr Kamila Pruś, aders e-mail: kprus@eskrzat.pl

godziny pracy - kliknij tutaj



« powrót