CERTYFIKATY

           

Aktualności
BIP
PARTNERZY

MIASTO ZĄBKI

 Znalezione obrazy dla zapytania radio dzieciom

  Znalezione obrazy dla zapytania chronimy dzieci logo

Koncerty 2018/2019

 

Koncerty

 

 

14 września 2018, godz. 11:00
„Koncert solistów na wesoło i poważnie”

Program z udziałem skrzypaczki, akordeonisty i klarnecisty. Muzycy grajqcy w tym, jakże ciekawym zestawie instrumentow, wykonają bardzo znane, wirtuozowskie utwory wielu wybitnych kompozytorów, a także muzykę ludową oraz przyklady muzyki obecnie słuchanej przez młodych słuchaczy.05 października 2018, godz. 11:00
„ Dotyk Afryki”

Program afrykański prezentujqcy afrykańskie instrumenty perkusyjne. Wystąpiq czamoskurzy muzycy, ktorzy poprowadzq z dzieémi muzyczne warsztaty  gry na bębnach: djembe, marakasy,dum-dum. 9 listopada 2018, godz. 11:00
„Być Polakiem”

Z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodlegtości zaprezentujemy koncert, w ktorym będziemy mówić o najważniejszych wydarzeniach z historii Polski. Opowiemy o symbolach narodowych, zaśpiewamy wspólnie hymn państwowy, zastanowimy się nad znaczeniem słowa patriotyzm. W koncercie ustyszymy pieśni patriotyczne oraz niektore kompozycje kompozytorów polskich, a tażke wybrane wiersze.
07 grudnia 2018, godz. 11:00
„Koncert kolędowy”.

„Koncert kolędowy”- w koncercie zaśpiewa wokalistka z towarzyszeniem gitary elektryczne ji instrumentów perkusyjnych . W koncercie usłyszymy kolędy tradycyjne, jak i pieśni bożonarodzeniowe w rozrywkowym brzmieniu.


11 stycznia 2019, godz. 11:00
„Mała historia muzyki pop”

„Mała vhistoria muzyki pop" - w karnawakl proponujemy koncert muzyki rozrywkowej, który cieszy się dużym powodzeniem u dzieci i młodzieży. W programie usłyszymy znane piosenki i dziejóe muzyki rozrywkowej jak współczesne przeboje muzyki ppularnej. Grupa zagra w składzie: gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, śpiew.

15 Lutego 2019, godz. 11:00
„Cymbały - instrument wirtuozerski”

„Cymbały - instrument wirtuozowski” . Wystąpi duet cymbalistów z Białorusi z towarzyszeniem fortepianu. Niezwykły, pełen wirtuozerii koncert, w którym    słuchacze będą mieli okazję poznać cymbały, instrument opisany przez Adama Mickiewicza w naszej epopei narodowej.


08 Marca 2019, godz. 11:00
„Historia Hip Hopu”

„Historia Hip Hopu” - w programie opowiemy gdzie i w jaki sposób narodziła się kultura Hip Hop. Wyjaśnimy jakie są podstawowe elementy tej kultury. Opowiemy kim jest raper, DJ i na czym polega ich praca. Zaprezentujemy także taniec break dance jako jeden z ważnych elementów tej kultury. W programie weźmie udział trójka wykonawców: DJ Spike, raper Rufin MC oraz b-boy czyli tancerz break dance.

05 kwietnia 2019, godz. 11:00
„Z baletem przez wieki”

„ Z baletem przez wieki”- program, w którym opowiemy młodym słuchaczom jak narodził się balet. Zapoznamy młodych widzów z tajnikami pracy tancerzy klasycznych. Będziemy podziwiać układy choreograficzne z różnych okresów w dziejach bałetu, aż po taniec współczesny. W programie wystąpią dwie tancerki i tancerz.

10 maja 2019, godz. 11:00
„Zaczarowany świat Musicali”

 „Zaczarowany świat musicali”- utrzymany w pogodnym nastroju koncert, w którym wykonamy znane arie z musicali i operetek. Wszystkie utwory artyści zaśpiewają w kostiumach, w jakich zazwyczaj podziwiamy ich na scenie. W koncercie weźmie udział troje śpiewaków (sopran, tenor i bas) oraz pianista.

07 czerwca 2019, godz. 11:00
„Odkryj Irlandię”

„Odkryj Irlandię” W programie utrzymanym w charakterze wesołej zabawy wykonamy muzykę oraz taniec irlandzki. Wystąpi trzech muzyków (dwie gitary, śpiew, flety lub akordeon i harmonijka ustna) oraz tancerka tańców irlandzkich.
 « powrót