Nasze osiągnięcia
Aktualności
BIP
PARTNERZY

MIASTO ZĄBKI

 Znalezione obrazy dla zapytania radio dzieciom

  Znalezione obrazy dla zapytania chronimy dzieci logo

Grupa X

GALERIA GRUPY X

 

 Hello:  https://www.youtube.com/watch?v=8bd-7vOjOMc&feature=youtu.be
 

Drodzy Rodzice!

Teraz jest taki czas, kiedy możemy, a nawet powinniśmy, pozostać z dzieckiem w domu. Wychodząc z naszymi pociechami na powietrze należy unikać większych skupisk ludzi tj. placów zabaw, skateparków, sklepów i centrów handlowych. Przypominamy Apel  Głównego Inspektora Sanitarnego:

https://gis.gov.pl/aktualnosci/apel-glownego-inspektora-sanitarnego-w-zwiazku-z-wystepowaniem-koronawirusa-w-polsce/

W odpowiedzi na potrzebę chwili, przedstawiamy propozycje spędzania wspólnego czasu tak, aby był on nie tylko atrakcyjny dla dziecka, ale również przyczyniał się do jego wszechstronnego rozwoju. Przygotowaliśmy dla Państwa wygody zakładkę „Czas dla rodziny”, w której publikujemy propozycje różnych aktywności z dzieckiem .  Warto zajrzeć również do specjalnie przygotowanych Kącików: języka angielskiego, logopedycznego, fizjoterapii, terapii pedagogicznej czy SI.

http://www.eskrzat.pl/czas-dla-rodziny_s_179.html

Jest to propozycja do wykorzystania podczas pobytu z dziećmi w domu wzbogacająca treści, które wysyłamy do Państwa za pośrednictwem poczty e-mail.

Zachęcamy również do śledzenia strony przedszkola na Facebooku - tu również czeka na Państwa mnóstwo inspiracji.

Chcemy podkreślić, że wysyłane przez nas materiały i umieszczane propozycje są jedyną możliwością kontaktu z Państwem i naszymi podopiecznymi w chwili obecnej. Mamy nadzieje, że będą one dla Państwa i Waszych pociech przydatne. Chcemy jednak podkreślić, że jest to Państwa dobra wola czy z nich skorzystacie i nie ma obowiązku ich realizacji.

 

Tematy kompleksowe na czerwiec:

1.Święto wszystkich dzieci

2. Idziemy do ZOO

3. Nadeszło lato

4. Wakacje, wakacje!


27.05.2020r. - Maja przygotowała dla swojej Kochanej Mamy Laurkę z okazji wczorajszego święta.Brawo dla Majeczki, dziękujemy za zdjęcia.


25.05.2020r. - Małgosia  jest już gotowa na dzień Mamy i Taty. Piękne prezenty przygotowane.  Pozdrawia wszystkich cieplutko :-)Zdjęcie w Galerii


22.05.2020r. - Pozdrowienia od Kajtusia. Cieszymy się, że Kajtuś ma super pomysły na zabawę w domku. Widać, że współpraca z siostrą to fajnie spędzony czas, a Helikopter wygląda świetnie :-). Super Kajtuś :-*. Zdjęcia w galerii.


14.05.2020r. - Pozdrowienia z domku przesyła Małgosia. Nasza pracowita Pszczółka, która w domku pracuje i wcale nie próżnuje: wycina, maluje i rysuje :-). Brawo Małgoniu :-). Kolaż w galerii.


11.05.2020r. - Nasz Skrzacik Jurek, przesyła pozdrowienia z majówkowej wyprawy z nad morza :-).

Dziękujemy i pozdrawiamy.


06.05.2020r. - Pyszne, zdrowe śniadanko dla wszystkich przygotowane..... smacznego życzy Kajtuś. Dziękujemy, było bardzo pyszne :-) Zdjęcia w galerii.????


05.05.2020r. - Pozdrowienia przesyła wszystkim Staś, który pamiętał o świętach Majowych i Dniu Strażaka. Bardzo dziękujemy za zdjęcia a Stasiowi za piękne prace :-).


 Pracowite Skrzaciki z grupy X, pokazują że w domku nie próżnują ale ciężko pracują.

Zdjęcia w galerii

 Tematy kompleksowena maj:

1.Polska to mój dom
2.W krainie muzyki
3.Wrażenia i emocje
4.Święto mamy i taty


 30.04.2020r. - Kajtuś dzielnie pracuje i wypełnia karty pracy, ale pamięta również o Święcie Flagi, którą zrobił z tej okazji.Pozdrawia serdecznie ????


30.04.2020r. - W ramach zajęć przyrodniczych na świeżym powietrzu Kajtuś dba o formę :-) Pozdrawia serdecznie wszystkie Skrzaciki.


 27.04.2020r. - Pozdrowienia od Zuzi i wspaniała praca w związku z Dniem Ziemi. Bardzo dużo pracy miała nasza Zuzia, ale efekt wieeeelki i piękny. Gratulujemy wytrwałości Zuzi i mamie, dziękujemy za zdjęcie. Pozdrawiamy cieplutko :-)


 22.04.2020r. - Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Nasze Skrzaciki, również obchodzą to święto w swoich domkach i stworzyły fantastyczne zwierzęta nawiązujące do tematu przewodniego "Recyklingowe ZOO".

Gratulujemy naszym przedszkolakom i ich Rodzicom za wspaniałe,twórcze wykonanie i zdjęcia, które można zobaczyć w naszej Galerii. Bardzo dziękujemy :-)


 21.04.2020r. - Wiktoria spędza czas w ogródku na sportowo. Super, że dba o formę i zdrowie. Pozdrowienia od Wiktorii. Zdjęcie w Galerii.


21.04.2020r. - Pozdrowienia od Hani, która pracuje jak mróweczka i działa z naszymi ćwiczeniami - Suuper. W wolnym czasie uwielbia bawić się swoimi laleczkami :-)


20.04.2020r. - Dzisiaj Małgosia pokazała nam, jak przygotowuje sobie zakładkę do książeczki. Przesyła również pozdrowienia w pięknym stroju, aby umilić czas w domku. Dziękujemy i pozdrawiamy :-)


17.04.2020r. - A Małgonia jest pilnym Skrzacikiem :-). Razem z Mamą przyjmują wyzwania, a Ona pięknie je realizuje. Brawo i cieszymy się bardzo :-). Pozdrawiamy serdecznie.


17.04.2020r. - Nasza Gienia pokazała nam jak spędza czas w domku i o czym marzy …, a marzy aby pójść do Lodziarni na smaczne lody :-). Mamy nadzieję , że tak niedługo się stanie. Pozdrawiamy cieplutko. Zdjęcia w Galerii.


 16.04.2020 - Pozdrowienia od Gabrysia, miło nam za zdjęcie i filmik z pozdrowieniami. Dziękujemy mamie   i również cieplutko pozdrawiamy całą rodzinkę :-) .


16.04.2020r. - Kajtuś ćwiczy, aby mieć formę jako przyszły piłkarz. Rozwija swoje umiejętności z matematyki. Super Kajtuś trzymamy kciuki - zaliczone na 6 :-). Mamie dziękujemy za zdjęcia, które wstawiamy do naszej Galerii. Pozdrawiamy cieplutko ????


 9.04.2020r. - Pozdrowienia przesyła Kajtuś z Rodzicami i pracę wielkanocną. Dziękujemy za zdjęcia.


 8.04.2020r. - Seweryn przyłączył się razem z Rodzicami do świętowania Dnia Zdrowia i przygotował kartki w podziękowaniu "Kartka dla Medyka". Cieszymy się i Dziękujemy za zdjęcia - wrzucamy do Galerii. Pozdrawiamy cieplutko.


 8.04.2020r.- Pierwszy latawiec zrobiony przez Maję , tak spędza nasz Skrzacik czas  wolny . Dziękujemy.


 6.04.2020r. - Pozdrowienia od Zuzi z całą swoją rodzinką. Zuzia z mamą przesyła zdjęcia, które można zobaczyć  w naszej Galerii. Ten czas w domku poświęca na różne twórcze prace  :-) .Dziękujemy za zdjęcia i pozdrowienia. 


3.04.2020r. - Z pozdrowieniami od Ali dostałyśmy zdjęcia jak spędza czas w domku. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy cieplutko.


3.04.2020r. - Maks ze swoja pracą plastyczną jaką zrobił w domu. Super Maks :-) . Dziękujemy mamie za zdjęcie.


 2.04.2020r. - dziś wspaniała akcja "Zaświeć się na niebiesko" - Światowy Dzień Autyzmu i Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Zapraszamy do naszej Galerii, aby zobaczyć jak obchodzą ten dzień nasze Skrzaciki. Dziękujemy Rodzicom za przesłane zdjęcia. Pozdrawiamy cieplutko :-)


 1.04.2020r. - Gratulacje dla Franciszka - Nasze Skrzaciki dzielnie pracują i wcale nie próżnują. Bardzo nas cieszy, że zadania, które dostają cieszą się takim powodzeniem. Dziękujemy mamie za zdjęcie.


1.04.2020r. - Gratulujemy Jerzykowi za zrealizowanie zadań, pracy było sporo i bardzo to doceniamy :-).  Dziękujemy Rodzicom za przesłanie zdjęć wykonanych podczas pracy Jerzyka.


Tematy kompleksowe na kwiecień:
1.Praca rolnika
2.Wielkanoc
3.Tajemnice książek
4.Dbamy o naszą Planetę


 31.03.2020r. - Niespodzianka dla naszych Skrzacików !!! 

Kiedy jeszcze chodziliśmy do przedszkola nasze dzieci rozmawiały na temat „ Co zasiejemy, co posadzimy”. Razem z Panią Olgą przygotowali na naszym oknie doświadczenie z fasolkami. Efekt do obejrzenia w naszej Galerii.


31.03.2020r. - Pozdrowienia od Wiktorii . Dziękujemy za zdjęcie z kwiatuszkami. Bardzo nam się podobają :-)


31.03.2020r.- Gratulujemy Ludwikowi i cieszymy się, że tak fascynuje się zwierzętami. Ludwik ma w domu 4 oborki domki i stodoły w tym robione przez mamę makiety ze zwierzątkami gdzie bawi się często wgospodarstwo sam albo z siostrą. Dziękujemy za zdjęcia.


30.03.2020r. -  Nasz Jeżyk również pracuje w domu z rodzicami, tym razem przygotowuje się do świąt !


30.03.2020r. Gratulacje dla Majeczki, że tak się stara, aż miło popatrzeć . Bardzo Dziękujemy Pani Monice za pomoc w zrealizowaniu naszych propozycji , które przesyłamy do Państwa. Jest nam bardzo miło, że mamy z Państwem i naszymi Skrzacikami chociaż taki kontakt, pomimo utrudnionej pracy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. 


30.03.2020 - Gratulujemy Hani za pięknie wykonaną pracę.Bardzo Dziękujemy mamie  za pomoc w  zrealizowaniu naszych propozycji , które przesyłamy do Państwa. Jest nam bardzo miło, że mamy z Państwem chociaż taki kontakt, pomimo utrudnionej pracy w tym trudnym dla nas czasie.


30.03.2020 - Gratulujemy Małgosi za ślicznie wykonaną pracę. Bardzo Dziękujemy mamie Małgosi za pomoc w zrealizowaniu naszych propozycji , które przesyłamy do Państwa. Jest nam bardzo miło, że mamy z Państwem i naszymi Skrzacikami chociaż taki kontakt, pomimo utrudnionej pracy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. 


 8 marca to wyjątkowy dzień. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, te duże i te małe. W tym szczególnym dniu chłopcy z naszej grupy złożyli życzenia wszystkim dziewczynkom. 


W grupie X obchodziliśmy dzien dinozaura, bylo mnóstwo zabawy. Dowiedzieliśmy sie również duzo ciekawostek o czasach prehistorycznych.

 Tematy kompleksowe Marzec:

1. W marcu jak w garncu
2. Ogrodowe porządki
3. Nadeszła Wiosna!
4. Wiejskie podwórko i jego mieszkańcy

Dzieci z gr X byly na wycieczce na Stadionie Narodowym w sali zabaw Smart Kids Planet. Dzieci nie tylko świetnie się bawiły ale również odkrywamy i poznawały. Zabawa była udana!


Tematy kompleksowe na luty:

1. BALE W KARNAWALE

2.  BAJKI, BAŚNIE I LEGENDY

3.  W ŚWIECIE DINOZAURÓW

4. WYNALAZKI


28.01.2020r. - odbył się bal karnawałowy w naszym przedszkolu. Wszyscy pięknie przebrani w świetnych humorach , rozpoczęliśmy bal krokiem " Poloneza" , były tańce, pokazy iluzjonisty, które bardzo Nam się podobały.

27.01.2020r. - Dzisiaj mieliśmy uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka". Wystąpiliśmy na scenie przedstawiając program artystyczny pt; " Babcia i Dziadek są czarodziejami", po występie mieliśmy poczęstunek i wręczyliśmy upominki dla naszych kochanych Babć i Dziadków.

09.01.2020r. - dzisiaj dowiedzieliśmy się , które zwierzęta śpią w czasie zimy, wyszukiwaliśmy zwierzęta , układaliśmy wg kolejności i odgadywaliśmy zagadki.

Tematy kompleksowe na styczeń:

1. Witamy Nowy Rok
2. Co można robić Zimą?
3. Święto babci i dziadka
4. Zimowe mistrzostwa sportowe

13.12.2019r. - oglądaliśmy Interaktywną ekologiczną wystawę w ramach projektu e-Twining : "A CHANCE TO STOP CLIMATE CHANGE"


18.12.2019r. - odbyły się kolejne zajęcia"Z muzyką przez cały rok"


 11.12.2019r. Spotkanie Bożonarodzeniowe z rodzicami oraz warsztaty plastyczne 


Wizyta w teatrze Syrena na spektaklu "Kot w butach"


06.12.2019 Mikołajki w grupie


 5.12.2019r. - w tym dniu odwiedziły naszą grupę absolwentki naszego przedszkola Wiola i Ola. Czytały nam bajki o Świętym Mikołaju, oglądaliśmy piękne ilustracje w książkach w ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom". Bardzo dziękujemy naszym starszym koleżankom, że poświęciły czas dla nas i zapraszamy ponownie.  


Tematy kompleksowe na grudzień:
1. Wysyłamy i składamy świąteczne życzenia.
2. Co będę robić,  gdy dorosnę?
3. Powoli zbliżają się święta.
4. Poznajemy zwyczaje i tradycje bożonarodzeniowe.


 26.11.2019 wybraliśmy się do Multikina na lekcję "Moja pierwsza wizyta w kinie". Po obejrzeniu bajki "Psi Patrol" dowiedzieliśmy się jak nalezy zachowywac sie w kinie, jak wyswietlane sa filmy oraz dlaczego warto chodzic do kina. Dowiedzielismy sie rowniez jak robi sie popcorn slodki i slony oraz moglismy go sprobować.


25.11.2019r.- obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci przyniosły do przedszkola swoje ukochane Misie. Wszyscy bawiliśmy się, odgadywaliśmy zagadki, graliśmy w memory misiowe, przeliczaliśmy misie oraz tańczyliśmy i śpiewaliśmy z Misiami o misiach. Na koniec kolorowaliśmy Misie


Tematy Kompleksowe na listopad:

1. Wspominamy naszych bliskich.
2.  Za oknami  jesienna  pogoda.
3. Poznajemy zwierzęta domowe.
4. Powoli  zbliża się zima.


23.10.2019r. - odbyły się kolejne zajęcia z "Muzyką przez cały rok". Bawiliśmy się przy piosence Gąsienica i przy muzyce Pizzicatto-Leo


18.10.2019r. -ćwiczenia i zabawy oddechowe w ramach innowacji logopedycznej "Gimnastyka buzi i języka"


17.10.2019r. - zajęcia jesienne, ścieżka sensoryczna. Dzieci podejmowały wyzwanie, kto przejdzie przez ścieżkę. Było wielu odważnych.
15.10.2019r. - obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Białej Laski, oglądaliśmy film edukacyjny o osobach niewidomych, poznaliśmy alfabet Brailla i artystów którzy są niewidomi, malowaliśmy farbami i tworzyliśmy obrazy z zasłoniętymi oczami w oparciu jedynie o zmysł dotyku, nasze prace można oglądać na wystawie, która jest zorganizowana w auli przedszkola w ramach społecznej kampanii  

9.10.2019Z muzyką przez cały rok" zabawy jesienne, było wesoło i kolorowo

2.10.2019 - zabawy matematyczne "Zakrętkowo" dzieci układały różne figury geometryczne

1.10.2019 - zabawy na placu zabaw


Tematy kompleksowe na październik:

1. Dary Jesieni
2. Dbamy o zdrowie
3. Jesienią w parku w lesie
4. Zabawy na jesienne wieczory


30.09.2019 -  obchodziliśmy w naszej grupie "Dzień chłopaka " dziewczynki wręczały naszym chłopcom Medal "Super chłopak" wszystkie dzieci czuły się wyjątkowo.

Tematy kompleksowe:

1. Jesteśmy w przedszkolu
2. Wspomnienia z wakacji
3. Uczymy się  bezpiecznego zachowania
4. Części mojego ciała


« powrót