CERTYFIKATY

           

Aktualności
BIP
PARTNERZY

MIASTO ZĄBKI

 Znalezione obrazy dla zapytania radio dzieciom

  Znalezione obrazy dla zapytania chronimy dzieci logo

Aktualności

Dyrektor Publicznego przedszkola Nr 3 "SKRZAT" zatrudni pedagoga specjalnego od 1 września 2018r. w wymiarze 1 etatu - 20 godzin tygodniowo. Wymagane pełne kwalifikacje do pracy w charakterze pedagoga specjalnego.

CV proszę przesyłać na adres: sekretariat@eskrzat.pl 


Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 3 "SKRZAT" w Ząbkach zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego lub pedagoga specjalnego posiadającego kwalifikacje do prowadzenia zajęć terapii integracji sensorycznej w wymiarze 1 etat -22 godz. tygodniowo od 1 września 20918r.

CV proszę przesyłać na adres: sekretariat@eskrzat.pl

 


 

 

 


Szanowni Państwo,

Osoby, które do dnia 25.04.2018 r. uregulowały należności za przedszkole za miesiąc kwiecień- informujemy, iż w związku ze zmianą form płatności za przedszkole

w dniach 15.05.2018r.- 24.04.2018r. w godz. 8:30- 16:30 można odbierać nadpłaty kwietniowe.

Zapraszamy do kasy.Szanowni Państwo,

W związku z wejściem uchwały LVI/527/2018 Rady Miasta Ząbki z dnia 20.04.2018r.- informujemy, że opłaty za miesiąc maj będą pobierane dopiero w czerwcu.

Należności będzie można uregulować przelewem na wskazane konta lub uiścić w kasie przedszkola.

Dokładne informacje dotyczące numerów kont zostaną podane w późniejszym terminie.


Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole po raz kolejny otrzymało certyfikat „Chronimy Dzieci” przyznawany przez Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę


 

 


Z niezmierną przyjemnością i satysfakcją pragniemy Państwa poinformować o kolejnych sukcesach naszych podopiecznych:

     20.04.2018  przedszkolaki pod opieką pani Mileny Myrchy zajęły I miejsce w konkursie  języka angielskiego "I LOVE ENGLISH"

25.04.2018 dzieci z Koła Muzycznego "Skrzat" przygotowane przez panią Annę Bogucką oraz Dorotę Kleczkowską zajęły III miejsce w powiatowym konkursie piosenki o zdrowiu w Wołominie.

 


Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 3 "SKRZAT" w Ząbkach zatrudni fizjoterapeutę  posiadającego kwalifikacje pedagogiczne w wymiarze 1 etatu - 22 godziny tygodniowo od 1 września 2018r. Wymagane pełne kwalifikacje do pracy na stanowisku fizjoterapeuty oraz kwalifikacje pedagogiczne.

CV proszę przesyłać na adres: sekretariat@eskrzat.pl


Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 3 "SKRZAT" w Ząbkach zatrudni  pedagoga specjalnego lub nauczyciela wychowania przedszkolnego posiadającego kwalifikacje do prowadzenia zajęć terapii integracji sensorycznej w wymiarze 1 etatu - 22 godziny tygodniowo od 1 września 2018r. Wymagane pełne kwalifikacje do pracy na stanowisku pedagoga specjalnego oraz kwalifkacje w zakresie prowadzenia zajęć terapii integracji sensorycznej.  

CV proszę przesyłać na adres: sekretariat@eskrzat.pl

 


Szanowni Państwo!

Informujemy, że przedszkola ząbkowskie w wakacje pracują zgodnie z planem dyżurów wakacyjnych:

Lipiec:  Publiczne Przedszkole nr 1 oraz  Publiczne Przedszkole nr 2

Sierpień: Publiczne Przedszkole nr 3.

W lipcu Publiczne Przedszkole nr 3 „SKRZAT” nie pracuje.

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów na dyżur wakacyjny podamy wkrótce.


Nasze Przedszkole przystąpiło do realizacji ogólnopolskiego programu edukacyjnego ,, Uczymy dzieci programować” zorganizowanego przez EduSense – Rafała Mitkowskiego oraz Kodowanie na dywanie – Annę Świć. Celem programu jest nauka programowania poprzez doświadczenie i zabawę, a te z kolei będą łączyć jego elementy z zajęciami z różnych aktywności.

  Dzieci dzięki udziałowi w programie mają możliwość rozwijania myślenia logicznego
i algorytmicznego, oswajanie z nowoczesnymi technologiami, kształtowanie postaw prospołecznych,
a także nabywanie umiejętności pracy w zespole.
Skrzat dla autyzmu????

Wszyscy na niebiesko! 


????????????
 —  udział w: Światowy Dzień Autyzmu 04.04.2018r., w: Publiczne Przedszkole nr 3 Skrzat w Ząbkach.


 Szanowni Państwo!
Rozstrzygnięto konkurs dyrektora Publicznego Przedszkola Nr 3 "SKRZAT" na najpiękniejszy

"Kącik przyrodniczo - obserwacyjny w Skrzacie."


Podsumowując chcemy podziękować wszystkim Rodzicom, Dzieciom i Nauczycielom za zaangażowanie i trud włożony w projektowanie i urządzanie kącików. Kąciki we wszystkich grupach były wyjątkowe i piękne.
Decyzją komisji:
I miejsce zdobył kącik grupy III
II miejsce zdobył kącik grupy I
III miejsce zdobyły kąciki: grup IV i V
wyróżnienie zdobył kącik grupy XIV.
Gratulujemy zwycięzcom i jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie.

zapraszamy do galerii zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/ZoxnFz5TDvlrjATg2

 


22.03.2018 r. gościliśmy w naszym przedszkolu delegację z Ukrainy.

zapraszamy do galerii zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/MMRJ8TXqGSDFK5E73

 Drodzy Rodzice,

Dnia 21 marca obchodzimy 2 święta: Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa (Dzień Kolorowej Skarpetki) oraz Pierwszy Dzień Wiosny. W związku z tym rano odbędą się zajęcia związane z tematyką osób z Zespołem Downa, ok. 10 odbędzie się impreza z udziałem Straży Pożarnej – palenie Marzanny. Bardzo prosimy, aby w tym dniu wszystkie dzieci ubrały się na zielono i miały na sobie dwie inne skarpetki, a także dodatkowo jedną parę dwóch takich samych skarpetek.

                                                                       Dziękujemy!


 


Uwaga Rodzice naszych SKRZACIKÓW! 
Zapraszamy na bezpłatny warsztat - szczegóły na plakacie.
Liczba miejsc ograniczona.
Zapraszamy!


 Akcja „Góra Grosza” zakończona! 

Serdecznie dziękujemy Rodzicom z  wszystkich grup za zaangażowanie.  Nasze przedszkole zebrało łącznie kwotę:  1251, 65 zł, która została przekazana na Towarzystwo Nasz Dom.


 


Szanowni Państwo!

Pragniemy przekazać podziękowania za udział w zdobyciu Oficjalnego Rekordu Polski w największej liczbie listów do św. Mikołaja.

 

 

 

 


Jesteśmy świadomi potencjału jaki niesie ze sobą mądre i przemyślane korzystanie z internetu dlatego włączyliśmy się w akcję jako jedna z 2862 placówek w Polsce. W ramach projektu dziś zostaną na terenie przedszkola przeprowadzone zajęcia edukacyjne mające na celu podniesienie poziomu wiedzy dzieci na temat internetu, uwrażliwienie ich na zagrożenia związane z korzystaniem z sieci. Rozwiesiliśmy także na tablicach informacyjnych materiały dotyczącye DBI. Zapraszamy do zapoznania się z inicjatywą!

 

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata. Z pełną listą zaangażowanych państw i instytucji oraz podjętymi przez nie działaniami można zapoznać się na stronie www.saferinternetday.org.

DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. Ideą DBI jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak również lokalnym, łącząc zaangażowanie wielu instytucji, ale także rodziny, czyli najbliższego otoczenia dziecka.

Organizatorem wydarzenia w Polsce od 2005 r. jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę” (ang. Connecting Europe Facility - CEF). Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange. Partnerami DBI 2018 są Facebook oraz Multimediawszkole.pl. DBI zostało objęte honorowym patronatem przez Rzecznika Praw Dziecka, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Komendę Główną Policji.

Informacje udostępnione ze strony: http://www.saferinternet.pl/dbi/o-dbi.html


Powietrze Bez Śmieci – poprzyj Ząbki ??


Miasto Ząbki zgłosiło działkę zlokalizowaną przy ulicy Sowińskiego (na tyłach dawnego Gimnazjum nr 2) do wybudowania Naukowej Stacji Zabaw PGiNG. 

Od 24 stycznia każdy będzie mógł raz dziennie oddać swój głos na wybraną lokalizację.

Głosowanie odbywać się będzie na stronie: https://www.powietrzebezsmieci.pl/

 

 

Informacje udostępnione ze strony: https://www.zyciepw.pl/powietrze-bez-smieci-poprzyj-zabki

 


PROSIMY O PAŃSTWA POLUBIENIA!!!

Grupa XVI uczestniczy w projekcie "Art Dare You". Obecnie zbieramy głosy, dzięki którym nasze prace mają szanse przejść do kolejnego etapu.  "Awantura o sztukę" to 3 etapowy projekt artystyczny, który polega na rzucaniu sobie wyzwań – ART dare you - przez biorące udział w projekcie placówki.
Więcej informacji: 
https://www.facebook.com/awanturaosztuke/

Linki do zdjęć, gdzie można oddać głos: 1, 2, 3.

Głosujemy klikacjąc "Lubię to!" pod każdym zdjęciem - wynik to suma polubień wszystkich zdjęć grupy.

Głosowanie trwa do 21. stycznia.

Zachęcamy do udostępniania informacji i głosowania na prace grupy!


 

„Niech żyje bal…” – tymi słowami z popularnej piosenki można byłoby podsumować Bal Karnawałowy, jaki odbył się 10.01 w naszym „SKRZACIE”. Bal rozpoczął się oczywiście Polonezem. Oprócz wesołych zabaw i tańców prowadzonych przez Wodzireja, dzieci miały możliwość zobaczyć  pokazy naukowe  oraz sztuczki magiczne. Z zachwytem przyjęły pokaz baniek mydlanych. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie pięknych strojów dla swoich pociech. Następny bal za rok…

Filmik z balu można obejrzeć tu: https://www.youtube.com/watch?v=-EW6cLO4Ubc&feature=youtu.be

Zdjęcia z balu można obejrzeć klikając w link: https://photos.app.goo.gl/wo7rXop5ctAHnFZT2


Serdecznie zapraszamy rodziców naszych przedszkolaków na warsztaty logopedyczne dla rodziców

Ćwiczę z dzieckiem w domu".

Wasztaty będą odbywały się we wtorki w sali grupy VII.

Zapisy mailowo pod adresem:

pp3.szkolenia.logopedyczne@gmail.com

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.Antoni Bombka i Julian Śliwiński zdobyli wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Ośrodek Hospicjum Domowe w Warszawie na bożonarodzeniową kartkę świąteczną dla chorego. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na potrzeby ludzi chorych i cierpiących oraz zachęcać je do pełnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia.


18.12.2017 r. w auli przedszkola w godzinach 10:30 -11:00 dla wszystkich naszych skrzacików odbyły się Lekcje Edukacyjne dotyczące segregacji organizowane i prowadzone przez Miejski Zakład Oczyszczania w Wołominie.

http://www.eskrzat.pl/galerie/galeria_g_179.htmlSzanowni Państwo,

mamy zaszczyt poinformować, że nasze przedszkole zdobyło certyfikat: "Przedszkole przyjazne dzieciom".


 

 


Miło nam poformować Państwa, że Natalia Rowicka i Ania Kowalczyk otrzymały wyróżnienie za udział w konkursie plastycznym "SUPER RATOWNIK MSC ZĄBKI" organizowanym przez Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach.

 


Szanowni Państwo,

Przyłączyliśmy się do akcji „Pomóżmy naszym mniejszym  Braciom".

Dla piesków zbierane są: karmy suche i mokre, koce, smycze,  kołdry ( nie puchowe), obroże itp.

Wszystkich zachęcamy 

Nowe projekty eTwinning

więcej »

Data dodania: 2017-10-11

Terminy opłat za przedszkole


więcej »

Data dodania: 2016-09-07

Relizacja Programu "Chronimy dzieci"

więcej »

Data dodania: 2016-03-03

Wydarzenia w grupach

więcej »

Data dodania: 2015-10-13

Optymistyczne Przedszkole

więcej »

Data dodania: 2014-09-05
« powrót