Nasze osiągnięcia
Aktualności
BIP
PARTNERZY

MIASTO ZĄBKI

 Znalezione obrazy dla zapytania radio dzieciom

  Znalezione obrazy dla zapytania chronimy dzieci logo

Aktualności

Witamy na stronie internetowej naszego Przedszkola!

 

Publiczne Przedszkole Nr 3 "SKRZAT"
ul. Westerplatte 1/11
05-091 Ząbki
 
zgłaszanie nieobecności dziecka w przedszkolu:
tel.(22)7624010 
sekretariat@eskrzat.pl

kasa przedszkola:
kasa@eskrzat.pl
tel.(22)7624010 wew. 25
Kontakt e-mail z nauczycielami tutaj
Tel. numery wewnętrzne tutaj
 
 
UWAGA! 
WAŻNE INFORMACJE DOTYCZACE REKRUTACJI!
W zakładce : "Rekrutacja do przedszkola" znajdziecie Pąństwo bardzo ważne informacje dotyczące rekrutacji:

UWAGA WAŻNE!


Szanowni Państwo, uprzejmie prosimy, aby  na kopercie z  dokumentacją  papierową,  którą będziecie Państwo dostarczać do naszej placówki napisać:
REKRUTACJA 2020/2021,  liczba załączników przekazanych wraz z wnioskiem …………
W przypadku wysyłania dokumentacji za pośrednictwem poczty elektronicznej meila proszę zatytułować.
REKRUTACJA 2020/2021

więcej informacji w zakładce: Rekrutacja

tytuł atrykułu: REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2020/2021

link: http://www.eskrzat.pl/rekrutacja-do-przedszkola_s_87.html

 

 POTWIERDZENIE WOLI KONTYNUOWANIA PRZEZ DZIECKO WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO NA ROK SZKOLNY 2020/2021
Prosimy o uważne zapoznanie się z tą informacją i zastosowanie się do zawartej w niej instrukcji, aby kontynuować wychowanie przedszkolne dziecka.
link: http://www.eskrzat.pl/rekrutacja-do-przedszkola_s_87.html
 Szanowni Rodzice

w przypadku jakichkolwiek problemów z logowaniem się do systemu lub brakiem możliwości internetowego potwierdzenia woli prosimy o kontakt mailowy z sekretariatem przedszkola pod adresem: sekretariat@eskrzat.pl (maile odbierane są na bieżąco) lub telefonicznie w dniu 26.03.2020r. (czwartek) w godz. 8:00-16:00.
W przypadku kiedy rodzic złożył pisemne potwierdzenie woli kontynuacji edukacji przedszkolnej na rok 2020/21 i nie możliwości internetowego potwierdzenia, przedszkole potwierdzi taką wolę w systemie.


Zapraszamy wszystkich do obejrzenia  filmów z cyklu „Przygody ze Skrzatem”.  Filmy będą pojawiać się codziennie od poniedziałku do piątku. Każdy odcinek prowadzi inny nauczyciel. Mamy nadzieję, że wam się spodoba ... ????

               

     


"Czytanie ze SKRZATEM" to nasz nowy cykl filmów, w których przeniesiemy dzieci w zaczarowany świat bajek i baśni. Zapraszamy!



Zapraszamy do zapoznania się z artykułem dotyczącym bezpieczeństwa danych osobowych podczas zdalnego nauczania w czasie trwania kwarantanny.

link: https://uodo.gov.pl/pl/138/1473


Drodzy Rodzice!

Teraz jest taki czas, kiedy możemy, a nawet powinniśmy, pozostać z dzieckiem w domu. Wychodząc z naszymi pociechami na powietrze należy unikać większych skupisk ludzi tj. placów zabaw, skateparków, sklepów i centrów handlowych. Przypominamy Apel  Głównego Inspektora Sanitarnego:

https://gis.gov.pl/aktualnosci/apel-glownego-inspektora-sanitarnego-w-zwiazku-z-wystepowaniem-koronawirusa-w-polsce/

W odpowiedzi na potrzebę chwili, przedstawiamy propozycje spędzania wspólnego czasu tak, aby był on nie tylko atrakcyjny dla dziecka, ale również przyczyniał się do jego wszechstronnego rozwoju. Przygotowaliśmy dla Państwa wygody zakładkę „Czas dla rodziny”, w której publikujemy propozycje różnych aktywności z dzieckiem .  Warto zajrzeć również do specjalnie przygotowanych Kącików: języka angielskiego, logopedycznego, fizjoterapii, terapii pedagogicznej czy SI.

http://www.eskrzat.pl/czas-dla-rodziny_s_179.html

Jest to propozycja do wykorzystania podczas pobytu z dziećmi w domu wzbogacająca treści, które wysyłamy do Państwa za pośrednictwem poczty e-mail.

Chcemy podkreślić, że wysyłane przez nas materiały i umieszczane propozycje są jedyną możliwością kontaktu z Państwem i naszymi podopiecznymi w chwili obecnej. Mamy nadzieje, że będą one dla Państwa i Waszych pociech przydatne. Chcemy jednak podkreślić, że jest to Państwa dobra wola czy z nich skorzystacie i nie ma obowiązku ich realizacji.

 


 

CZY KTOŚ WIDZIAŁ WIOSNĘ?
Szanowni Rodzice!
W tym roku wyjątkowo nie będziemy mogli, jako społeczność
przedszkolna, pożegnać kalendarzowej zimy i w uroczystym pochodzie powitać wiosny. Wiosna wszak dyskretnie nadchodzi i wysyła do nas budzące nadzieję, pierwsze symptomy swojego panowania. Prosimy uprzejmie Państwa, byście stosując się do zaleceń sanitarnych, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa, z daleka od dużych skupisk ludzkich, jednak w kontakcie z przyrodą, nadsył
ali zdjęcia budzącej się WIOSNY. Może to będą zdjęcia z lasu, może z ogródka przydomowego, może z balkonu a może obserwacja przez okno mieszkania. Nadesłane fotografie zamieścimy we wspólnym folderze " Czy Ktoś widział WIOSNĘ?". Niech wraz z tą inicjatywą powróci do nas optymizm i wiara, że jutro niesie nadzieję, a jej kolor jest zielony.
Prosimy o przysyłanie zdjęć na adres e-mail:
bpietrzak@eskrzat.pl
kkoch@eskrzat.pl

Gorąco dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za kolejne piękne zdjęcia do folderu "Czy Ktoś widział Wiosnę?". No i cóż powiecie mili, że na świecie wiaterek huśta gałązkami z młodymi listeczkami, obłoki po niebie wędrują, a  ptaszki  wesoło wyśpiewują? Bądźcie na tropie Wiosny. Pozdrawiamy cieplutko  że SKRZATA  i czekamy na jeszcze...

zdjęcia z albumu: "Czy ktoś widział wiosnę?"


21 marca obchodzimy Dzień Kolorowej Skarpetki.



 

Nowe projekty eTwinning

więcej »

Data dodania: 2017-10-11

Terminy opłat za przedszkole


więcej »

Data dodania: 2016-09-07

Relizacja Programu "Chronimy dzieci"

więcej »

Data dodania: 2016-03-03

Wydarzenia w grupach

więcej »

Data dodania: 2015-10-13




« powrót